
Крісло для кафе Остін – обшивка на вибір 60*61*88H
- Під замовлення
- Код: KBR0000017
Відправка з 13 травня 20265 688 ₴
5 460,48 ₴
- +380 (63) 795-97-88
Лаконічне крісло Richman Остін — це ідеальне рішення для оформлення сучасного інтер’єру. Виріб має чіткі форми, зручні підлокітники, містке сидіння. Оснащене міцними дерев’яними ніжками з масиву ясеня. Колір ніжок може бути: горіх, бук, венге або білий.
Крісло може бути виконане в різних оббивках на ваш вибір. Вартість виробу залежить від категорії тканини: в нашому каталозі понад 500 матеріалів. Якщо ви бажаєте персоналізувати крісло, на виробництві фабрики є можливість створити вишивку на оббивці. За додаткову плату ми прикрасимо виріб логотипом вашої компанії, написом або графічним зображенням.
На цій сторінці представлена модель крісла Richman Остін в комплектації Ніжки горіх, кольорі «Магма 19», яку ви можете замовити в нашому інтернет-магазині, з доставкою по всій Україні.
Меблі від Richman – це поєднання високої якості, неперевершеного дизайну та помірної ціни. Придбавши меблі від провідного українського виробника ви робите прекрасний вибір для будинку чи вашого бізнесу.
Характеристики крісла Richman Остін в комплектації Ніжки горіх:
| Модель: | Остін |
| Комплектація виробу: | Остін Ніжки горіх |
| Матеріал оббивки: | Велюр Магма |
| Колір оббивки: | Магма 19 |
| Матеріал каркасу: | Дерево |
| Матеріал ніжок: | Дерево Ясень |
| Колір ніжок: | Горіх |
| Гарантійний термін: | 18 місяців |
Габаритні розміри крісла Richman Остін в комплектації Ніжки горіх:
| Висота виробу: | 880 мм |
| Ширина виробу: | 610 мм |
| Глубина виробу: | 600 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 460 мм |
| Висота спинки: | 420 мм |
| Глибина сидіння: | 470 мм |
| Ширина сидіння: | 470 мм |
| Висота підлокітника: | 230 мм |
| Товщина підлокітника: | 60 мм |
| Вага виробу: | 13 кг |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Габарити пакування: | 640 x 630 x 920 мм |
| Об'єм пакування: | 0,37 м3 |
Виробник залишає за собою право на внесення змін в конструкцію, комплектацію, порядок збирання, товщину та наповнення м’яких елементів, габаритні розміри та інше у випадку, якщо ці дії спрямовані на покращення якості та експлуатаційних властивостей продукції.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Екошкіра, Тканина |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | крісло |
| Оббивний матеріал | тканина, екошкіра |
| Особливості кольору | без колірних особливостей |
| Висота | 880 см |
| Ширина | 600 см |
| Принт | без принта |
| Призначення | для домашнього користування, для відвідувачів, для зони очікування, для приймальні |
| Анатомічний | Немає |
| Стан | нові |
| Глибина | 610 см |
| Особливості | без особливостей |
| Ергономічні | Немає |
| Материал обивки | шкірозамінник |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркаса | натуральне дерево |
| Ортопедична | Немає |
| З підставкою для ніг | Немає |
- Ціна: 5 460,48 ₴











