Безкоштовна доставка

Матрац Karibian AQUA (АКВА) 90х200х15, безпружинний, ортопедичний, Іспанія
- Готово до відправки
- Код: GK000239
15 482,25 ₴
14 708,14 ₴
-5%
+380 (98) 831-87-00
- +380 (63) 795-97-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невисокий матрац із помірним рівнем комфорту виготовлений із профільованого HR пінополіуретану, забезпечує надійне підтримання хребта. Верхній шар Visco Therm знижує зворотний тиск на тіло. Чохол виготовлений із шенілу, який відомий своєю зносостійкістю до забруднень і довговічністю в експлуатації.
- Код: GK000267
- Бренд: Karibian descanso
- Гарантія: 2 роки
- Навантаження на одне спальне місце: до 95кг
- Розмір матраца: 120*200 см
- Ступінь жорсткості: помірної жорсткості
- Країна виробник: Іспанія
- Тип матраца: односторонний
- Тип матраца: безпружинний
- Зони комфорту: 5 зон
- Висота: 15 см
- Тканина чохла: шеніл
- Колекція: колекція Juvenil
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karibian Descanso |
| Країна виробник | Іспанія |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 90х200 |
| Висота | 15 см |
| Кількість зон жорсткості матраца | 5 |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 95 кг |
| Спальний розмір | Полуторний |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | Середньом'який |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ефект "Зима - Лето" | Ні |
- Ціна: 14 708,14 ₴




