
Крісло офісне Франкі/Frankie тканина чорна з високою спинкою
- Готово до відправки
- Код: 555609
7 719 ₴
- +380 (63) 795-97-88
Крісло для керівника AMF Frankie – це стильне, комфортне та надійне рішення для вашого офісу або для домашнього кабінету. Незалежно від того, скільки часу ви проводите за комп'ютером, це крісло забезпечить вам надійну підтримку та зручність протягом усього дня. Крісло AMF Frankie представлене у трьох кольорах: сірому, коричневому та чорному. Модель має класичний дизайн, характерний для крісла керівника. Крісло оснащене механізмом гойдання AnyFix, що дозволяє розслабитись у перерві від роботи, надаючи можливість відпочити та знову набратися енергії. Підлокітники крісла не регулюються, але забезпечують зручну опору рук завдяки м'яким накладкам. Це надає додатковий комфорт під час роботи чи відпочинку. Тканинна зносостійка оббивка цієї моделі гарантує легкість у догляді та тривалий термін служби.
Механізм
|
Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по гойданню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочиваючий. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Даний механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму в тому, що він найпоширеніший, і, якщо сталася поломка, можна його безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас.
|
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих приміщеннях, що провітрюються (при температурі повітря від +5°C до +25°C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Крісла потрібно переносити, а не штовхати. Для максимально тривалого збереження первинного виду крісел, необхідно берегти їх від попадання прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, тому що через це їх колірможе потьмяніти та зміниться структура поверхні. Бережіть підлокітники крісел від механічних пошкоджень: відрегулюйте висоту столу та крісла так, щоб підлокітники не терлися об стільницю або іншу тверду поверхню. М'яка оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви регулярно чистити оббивку пилососом. Пляму чистіть негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий каркас слід протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плямні жири або дрібні, трохи помітні подряпини можна відполірувати засобами для фарбованого металу.
характеристики
- Модель:
- Frankie
- Механізм гойдання:
- Tilt
- Матеріал оббивки:
- Тканина
- Колір оббивки:
- Колір Чорний
- Хрестовина:
- Хромована
- Висота виробу у нижньому положенні:
- 1160 мм
- Висота виробу у верхньому положенні:
- 1260 мм
- Ширина виробу:
- 610 мм
- Глибина виробу:
- 710 мм
- Ролики:
- PU-ролики
- Максимальне навантаження на виріб:
- 120 кг
- Вага виробу:
- 16,5 кг
- Кількість виробів в упаковці:
- 1 шт
- Об'єм упаковки:
- 0,24 м3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 71 см |
| Висота з урахуванням спинки | 126 см |
| Вага крісла | 16.5 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: 7 719 ₴






