
Кресло офисное Кельн – комплектация ЛБ Хром – механизм DT (Deep Tilt) – оббивка Сетка чёрная, ТМ Ричман
- Готово к отправке
- Код: IM0000094
6 714 ₴
6 244,02 ₴
- +380 (63) 795-97-88
Кресло офисное Кельн – комплектация ЛБ Хром – механизм DT (Deep Tilt) – оббивка Сетка чёрная, ТМ Ричман
Крісло Richman Кельн популярна модель в урбаністичному стилі. Завдяки унікальному дизайну крісло пасуватиме до будь якого сучасного офісу або домашнього кабінету в стилі Hi-Tech.
Каркас виготовлено з щільного металу який розрахований на довгі роки експлуатації.
Поверхня спинки має плавні вигини що сприятиме правильному положенні спини. Оббивка з еластичної та зносостійкої сітчастої тканини дозволяє максимально комфортно розташовуватися в кріслі, не втомлюючись від тривалого перебування в ньому.
Зручні хромовані підлокітники з чохлами дозволяють зручно спертися на них у будь-якому положенні та комфортно розмістити руки під час відпочинку.
На додаток крісло має посилений механізм гойдання DT (Deep Tilt) з фіксацією в робочому положенні.
Міцна хрестовина із щільного хромованого металу товщиною 1,4 мм оснащена прогумованими роликами, що дозволяє безшумно та безпечно пересувати крісло по різних поверхнях, не боячись їх пошкодити.
Характеристики крісла Richman Кельн в комплектації ЛБ Хром:
| Модель: | Кельн |
| Комплектація виробу: | Кельн ЛБ Хром |
| Механізм гойдання: | Посилений DT (Deep Tilt) |
| Фіксація нахилу спинки: | В робочому положенні |
| Кут нахилу спинки: | Звичайний, до 115 градусів |
| Матеріал оббивки: | Тканина Сітка |
| Колір оббивки: | Сітка Чорна |
| Підлокітники: | Хромовані, металеві із м'якими накладками |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Прогумовані |
Габаритні розміри крісла Richman Кельн в комплектації ЛБ Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 910 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 990 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 470 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 550 мм |
| Висота спинки: | 450 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 720 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 800 мм |
| Висота підлокітників: | 260 мм |
| Довжина підлокітників: | 380 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 470 мм |
| Ширина сидіння: | 470 мм |
| Глибина сидіння: | 470 мм |
| Ширина виробу: | 540 мм |
| Глибина виробу: | 540 мм |
| Вага виробу: | 12 кг |
| Габарити упаковки: | 590 x 360 x 790 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,17 м3 |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 54 см |
| Глубина кресла | 47 см |
| Высота с учетом спинки | 99 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 47 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 55 см |
| Вес кресла | 12 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина спинки | 47 см |
| Высота спинки | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности цвета | без цветовых особенностей |
| Принт | без принта |
| Назначение | для домашнего пользования, для персонала, для посетителей, для руководителей |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Анатомическое | Да |
| Возможности регулировки | высота сидения |
| Особенности | жесткие подлокотники |
| Эргономичные | Да |
| Материал обивки | ткань / сетка |
| Тип опор | Крестовина с колесиками |
| Материал каркаса | металл |
| Ортопедическое | Да |
| С подставкой для ног | Нет |
- Цена: 6 244,02 ₴











