
Кресло компьютерное Бургас, черный, оббивка Флай 2230
- Готово к отправке
- Код: R00000044722
8 664 ₴
8 057,52 ₴
- +380 (63) 795-97-88
Крісло Richman Бургас Хром є чудовою моделлю для будинку або робочого кабінету, яка поєднує в собі стиль і комфорт класичного дизайну. Конструкція крісла була розроблена з урахуванням ергономіки та комфорту користувача, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує відчуття комфорту і гарного смаку. Крісло також забезпечує зручність під час роботи та відпочинку.
Крісло може бути обтягнуте екошкірою або тканиною, дозволяючи вибрати найбільш практичний і комфортний варіант для вашого інтер’єру. Також є можливість укомплектувати крісло різними механізмами гойдання відповідно до ваших потреб та побажань.
Хромовані підлокітники виглядають елегантно і мають м’які подушки, що дозволяє зручно спертися на них у будь-якому положенні та комфортно розмістити руки під час відпочинку. Крісло має міцну хрестовину з хромованого металу товщиною 1,4 мм, яка оснащена обгумованими роликами для безшумного та безпечного пересування по різних поверхнях, не боячись їх пошкодити.
Крісло Richman Бургас Хром є чудовою моделлю для будинку або робочого кабінету, яка поєднує в собі стиль і комфорт класичного дизайну. Конструкція крісла була розроблена з урахуванням ергономіки та комфорту користувача, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує відчуття комфорту і гарного смаку. Крісло також забезпечує зручність під час роботи та відпочинку.
Крісло може бути обтягнуте екошкірою або тканиною, дозволяючи вибрати найбільш практичний і комфортний варіант для вашого інтер’єру. Також є можливість укомплектувати крісло різними механізмами гойдання відповідно до ваших потреб та побажань.
Хромовані підлокітники виглядають елегантно і мають м’які подушки, що дозволяє зручно спертися на них у будь-якому положенні та комфортно розмістити руки під час відпочинку. Крісло має міцну хрестовину з хромованого металу товщиною 1,4 мм, яка оснащена обгумованими роликами для безшумного та безпечного пересування по різних поверхнях, не боячись їх пошкодити.

Характеристики крісла Richman Бургас Ю в комплектації Хром:
| Механізм гойдання: | Посилений M-2 (Anyfix), фіксація у будь якому положенні |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник |
| Колір оббивки: | Флай 2230 |
| Підлокітники: | Хромовані, металеві із м'якими накладками |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Обгумовані |
Габарити крісла Richman Бургас в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1225 мм | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1295 мм | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 555 мм | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 625 мм | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висота спинки: | 750 мм | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 655 мм | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 725 мм | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висота підлокітників: | 270 мм | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Довжина підлокітників: | 480 мм | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Відстань між підлокітниками: | 520 мм | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Ширина сидіння: | 520 мм | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Глибина сидіння: | 500 мм | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Ширина виробу: | 560 мм | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Глибина виробу: | 600 мм | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Вага виробу: | 20 кг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Габарити упаковки: | 550 x 380 x 800 мм | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Об'єм упаковки: | 0,17 м3
Характеристики крісла Richman Бургас Ю в комплектації Хром:
Габарити крісла Richman Бургас в комплектації Хром:
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Анатомические свойства | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 64 см |
| Глубина кресла | 58 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 116 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 53 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина спинки | 64 см |
| Высота спинки | 40 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Нет |
| Поворот подлокотника под углом (вокруг своей оси) | Нет |
| Угол наклона подголовника | Нет |
| Регулировка поясничного валика | Нет |
| Механизм качания | Да |
| Функция автоматической блокировки механизма качания | Да |
| Синхромеханизм | Нет |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Эргономичный подголовник | Нет |
| Подставка для ног | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота с учетом спинки | 132 |
| Высота сиденья в нижнем положении | 40 |
| Высота посадочной части кресла | 52 |
- Цена: 8 057,52 ₴







