
Кресло Сенатор – комплектация Хром – механизм М-2 (Anyfix) – оббивка Чёрная
- Готово к отправке
- Код: IM0000019
11 532 ₴
- +380 (63) 795-97-88
Крісло Richman Сенатор – це втілення статусу, стилю та комфорту. Ця модель допоможе вам створити елегантний простір для роботи або відпочинку, об’єднуючи класику з сучасними трендами. Крісло оздоблене хромованими елементами, які вдало поєднуються з якісною екошкірою.
Дизайн Сенатора відрізняється своєю універсальністю та вишуканістю. Плавні лінії силуету, V образна спинка та хромовані підлокітники створюють гармонійну композицію, яка додасть розкоші вашому інтер’єру.
Ергономічний дизайн враховує анатомічні особливості тіла, що гарантує комфортне розташування протягом усього робочого дня. Сидіння з м’якою посадкою обволікає, широкий, великий підголівник і бічна підтримка забезпечують правильну поставу і здоров’я вашої спини. М’які накладки підлокітників додають комфорту вашим рукам.
Особливу увагу заслуговує матеріал крісла – екошкіра. Вона відповідає натуральній шкірі по своїх властивостях: зносостійка, еластична, “дихає” і проста в обслуговуванні. А щонайголовніше це економічна ціна.
Механізм гойдання крісла М-2 (Anyfix), забезпечує додатковий комфорт під час роботи, дозволяючи зафіксувати спинку крісла у будь-якому положенні. Крім того, висота крісла може бути легко налаштована за допомогою пневмопатрону. Також у цього механізму є приємний бонус – налаштування під вагу користувача за допомогою круглої ручки під сидінням крісла.
Крісло Сенатор має міцну хромовану хрестовину, яка забезпечує стійкість і надійність конструкції. Ролики з прогумованого матеріалу дають можливість легко переміщати крісло, забезпечуючи безпеку користування.

Характеристики крісла Richman Сенатор в комплектації Хром:
| Модель: | Сенатор |
| Комплектація виробу: | Сенатор Хром |
| Механізм гойдання: | Посилений M-2 (Anyfix) |
| Фіксація нахилу спинки: | У будь-якому положенні |
| Кут нахилу спинки: | Звичайний, до 115 градусів |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник |
| Колір оббивки: | Чорний |
| Підлокітники: | Хромовані, металеві із м'якими накладками |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Обгумовані |
Габаритні розміри крісла Richman Сенатор в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1180 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1250 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 550 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 620 мм |
| Висота спинки: | 750 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 730 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 800 мм |
| Висота підлокітників: | 200 мм |
| Довжина підлокітників: | 420 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 550 мм |
| Ширина сидіння: | 540 мм |
| Глибина сидіння: | 550 мм |
| Ширина виробу: | 650 мм |
| Глибина виробу: | 630 мм |
| Вага виробу: | 20 кг |
| Габарити упаковки: | 900 x 355 x 650 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,21 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Анатомические свойства | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 52 см |
| Глубина кресла | 52 см |
| Высота с учетом спинки | 128 см |
| Высота посадочной части кресла | 48 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 53 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 64 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | пластик |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 55 см |
| Глубина сиденья | 53 см |
| Ширина спинки | 64 см |
| Высота спинки | 75 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Нет |
| Поворот подлокотника под углом (вокруг своей оси) | Нет |
| Угол наклона подголовника | Нет |
| Регулировка поясничного валика | Нет |
| Механизм качания | Да |
| Функция автоматической блокировки механизма качания | Да |
| Синхромеханизм | Нет |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Эргономичный подголовник | Нет |
| Подставка для ног | Нет |
- Цена: 11 532 ₴







