
Кресло Торонто Ю – комплектация Хром – механизм M-1 (Tilt) – оббивка Флай 2230
- Готово к отправке
- Код: R00000025090
8 370 ₴
7 784,10 ₴
- +380 (63) 795-97-88
Модель крісла Richman Торонто Ю – це втілення елегантності, практичності та надійності. Воно буде відмінним вибором, якщо ви в пошуках комфортного крісла для офісу або домашнього використання. Його спинка з ретельно підібраними рельєфами забезпечує зручність, дозволяючи вам працювати або відпочивати без відчуття втоми від сидіння.
Ви маєте можливість вибрати оббивку крісла з екошкіри, натуральної шкіри або тканини, що дозволяє знайти оптимальний варіант, що підходить під ваші інтер’єрні рішення.
Хромовані підлокітники, обладнані м’якими накладками, надають додаткову зручність, дозволяючи вам комфортно відпочивати, підтримуючи руки.
Ця модель крісла включає в себе один з трьох можливих механізмів гойдання:
- M-1 (Tilt) з можливістю фіксації в робочому положенні;
- M-2 (Anyfix) дозволяє фіксувати крісло в будь-якому положенні та надає м’який ритм гойдання;
- M-3 (Deeptilt) пропонує фіксацію в 5 положеннях та підвищену плавність гойдання.
Варто зазначити, що на хрестовині крісла встановлені ролики з гумовим покриттям, які забезпечують м’яке і безпечне переміщення на різних типах поверхонь, зберігаючи їхню цілісність.
На цій сторінці представлена модель крісла Richman Торонто Ю в кольорі «Флай 2230» із механізмом гойдання M-1 (Tilt), яку ви можете замовити в нашому інтернет-магазині, з доставкою по всій Україні.

Характеристики крісла Richman Торонто Ю в комплектації Хром:
| Модель: | Торонто Ю |
| Комплектація виробу: | Торонто Ю Хром |
| Механізм гойдання: | Посилений M-1 (Tilt) |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник Флай |
| Колір оббивки: | Флай 2230 |
| Підлокітники: | Хромовані, металеві із м'якими накладками |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Обгумовані |
Габаритні розміри крісла Richman Торонто Ю в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1070 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1150 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 500 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 580 мм |
| Висота спинки: | 670 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 670 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 750 мм |
| Висота підлокітників: | 280 мм |
| Довжина підлокітників: | 470 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 500 мм |
| Ширина сидіння: | 500 мм |
| Глибина сидіння: | 490 мм |
| Ширина виробу: | 630 мм |
| Глибина виробу: | 550 мм |
| Вага виробу: | 18 кг |
| Габарити упаковки: | 550 x 380 x 800 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,17 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Анатомические свойства | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 50 см |
| Глубина кресла | 55 см |
| Высота с учетом спинки | 115 см |
| Высота посадочной части кресла | 48 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 50 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 58 см |
| Вес кресла | 18 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | пластик |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Глубина сиденья | 49 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Высота спинки | 67 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Нет |
| Поворот подлокотника под углом (вокруг своей оси) | Нет |
| Угол наклона подголовника | Нет |
| Регулировка поясничного валика | Нет |
| Механизм качания | Да |
| Функция автоматической блокировки механизма качания | Да |
| Синхромеханизм | Нет |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Эргономичный подголовник | Нет |
| Подставка для ног | Нет |
- Цена: 7 784,10 ₴






