
Кресло Конгрес – комплектация Хром – механизм M-2 Широкий (Anyfix Wide) – оббивка Кожа Люкс Коричневый
- Готово к отправке
- Код: ADD0001832
26 544 ₴
24 685,92 ₴
- +380 (63) 795-97-88
Крісло Richman Конгрес Хром презентабельна, монументальна релакс модель, що ідеально підходить для інтер’єру кабінету керівника. Розкішний дизайн, висока якість матеріалу, ергономічні форми спинки все це варто вашої уваги. Ця модель крісла беззаперечно підкреслить витончений смак та високий статус свого власника. Чудова ергономіка не дасть вашій спині втомитися впродовж вашого робочого дня.
Це крісло покрите преміальною шкірою Люкс класичного чорного кольору. Великі, м’які підлокітники забезпечують комфортне спирання у будь-якому положенні і зручне розміщення рук під час відпочинку.
На додаток до зручного сидіння ця модель оснащена посиленим М2 широким механізмом гойдання з кутом нахилу спинки до 135 градусів та її фіксацією в будь-якому положенні.
Міцна хромована металева хрестовина товщиною 1,4 мм оснащена роликами з гумовим покриттям. Це забезпечує тихе і безпечне пересування крісла по різним поверхням, без страху їх пошкодити.

Характеристики крісла Richman Конгрес в комплектації Хром:
| Модель: | Конгрес |
| Комплектація виробу: | Конгрес Хром |
| Механізм гойдання: | Посилений M-2 Широкий (Anyfix Wide) |
| Фіксація нахилу спинки: | У будь-якому положенні, до 135 градусів |
| Матеріал оббивки: | Шкіра натуральна Люкс |
| Колір оббивки: | Люкс Чорна |
| Підлокітники: | М'які |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Обгумовані |
Габаритні розміри крісла Richman Конгрес в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1160 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1240 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 470 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 550 мм |
| Висота спинки: | 730 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 670 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 750 мм |
| Висота підлокітників: | 200 мм |
| Довжина підлокітників: | 470 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 530 мм |
| Ширина сидіння: | 530 мм |
| Глибина сидіння: | 520 мм |
| Ширина виробу: | 780 мм |
| Глибина виробу: | 600 мм |
| Вага виробу: | 20 кг |
| Габарити упаковки: | 900 x 370 x 640 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,21 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Коричневый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Анатомические свойства | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 72 см |
| Глубина кресла | 75 см |
| Высота с учетом спинки | 124 см |
| Высота посадочной части кресла | 48 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 47 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 56 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | пластик |
| Основной обивочный материал | натуральная кожа |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 53 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина спинки | 64 см |
| Высота спинки | 73 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Нет |
| Поворот подлокотника под углом (вокруг своей оси) | Нет |
| Угол наклона подголовника | Нет |
| Регулировка поясничного валика | Нет |
| Механизм качания | Да |
| Функция автоматической блокировки механизма качания | Да |
| Синхромеханизм | Нет |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Эргономичный подголовник | Нет |
| Подставка для ног | Нет |
- Цена: 24 685,92 ₴











