
Кресло Манхеттен – комплектация Хром – механизм M-1 (Tilt) – оббивка Черная, ТМ Ричман
- Готово к отправке
- Код: R00000041853
11 160 ₴
10 378,80 ₴
- +380 (63) 795-97-88
Кресло Манхеттен – комплектация Хром – механизм M-1 (Tilt) – оббивка Черная, ТМ Ричман
Крісло Richman Манхеттен – це втілення сучасності та комфорту, ідеальне для ваших домашніх чи офісних потреб. Особливою родзинкою є підйомні підлокітники, які ви легко можете підняти або опустити за потреби, щоб збільшити простір або просто відпочити.
Шкірозамінник чорного кольору, яким оббите крісло, приємний на дотик і легко очищається. Подвійна оббивка та збільшені подушки на спинці та сидінні, м’яко огортають вас, а великий підголівник на спинці та широке сидіння збільшують комфорт при користуванні кріслом.
Підлокітники, виготовлені з пластику, оснащені шарнірами, з можливістю підйому і вкриті м’якими накладками для додаткового комфорту. Крісло має механізм гойдання, посилений M-1 (Tilt), що дозволяє регулювати висоту крісла для індивідуального налаштування. Вбудований перемикач легко дозволяє перейти від робочого режиму до відпочинку.
Крісло Richman Манхеттен стоїть на міцній хрестовині з хромованого металу. Ролики на хрестовині мають покращене гумове покриття, що забезпечує супер тихе та м’яке переміщення по різних поверхнях. Пневмопатрон 3 класу гарантує довговічність та стабільність, надаючи впевненість у надійності кожної деталі.
Система автофіксації різьби в усіх болтових з’єднаннях забезпечує високу довговічність та надійність крісла.
Характеристики крісла Richman Манхеттен в комплектації Хром:
| Модель: | Манхеттен |
| Комплектація виробу: | Манхеттен Пластик Річ |
| Механізм гойдання: | Посилений M-1 (Tilt) |
| Фіксація нахилу спинки: | У вертикальному положенні |
| Кут нахилу спинки: | Звичайний, до 115 градусів |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник |
| Колір оббивки: | Чорний |
| Підлокітники: | Пластикові, відкидні із м'якими накладками |
| Хрестовина: | Пластикова |
| Колеса: | Обгумовані |
Габаритні розміри крісла Richman Манхеттен в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1077 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1120 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 500 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 545 мм |
| Висота спинки: | 650 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 706 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 764 мм |
| Висота підлокітників: | 320 мм |
| Довжина підлокітників: | 385 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 535 мм |
| Ширина сидіння: | 535 мм |
| Глибина сидіння: | 483 мм |
| Ширина виробу: | 705 мм |
| Глибина виробу: | 720 мм |
| Клас газліфту: | 3 |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Допустиме навантаження на виріб: | 120 кг |
| Вага виробу: | 19,7 кг |
| Габарити упаковки: | 760 x 370 x 640 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,18 м3 |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 70 см |
| Глубина кресла | 72 см |
| Высота с учетом спинки | 112 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 50 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 54 см |
| Вес кресла | 19.7 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | пластик, эко кожа |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 54 см |
| Глубина сиденья | 48 см |
| Ширина спинки | 53 см |
| Высота спинки | 65 см |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 10 378,80 ₴











