
Кресло офисное Токен – комплектация Хром – механизм M-1 (Tilt) – оббивка Сетка чёрная
- Готово к отправке
- Код: ADD0003212
7 278 ₴
6 768,54 ₴
- +380 (63) 795-97-88
Крісло Richman Токен — є сучасним ергономічним кріслом для будь-якого використання чи то в офісі, чи вдома. Сітчастий матеріал використаний для виготовлення спинки та підголівника, що забезпечує дихання тіла під час користування кріслом.
Підголівник та поперекова підтримка, яка розташована на спинці, мають налаштування за висотою. Сидіння просторе та має приємну «м’яку» посадку. Крісло оснащене пластиковими підлокітниками, які мають сучасний дизайн та стануть у нагоді, коли потрібно відпочити рукам від роботи.
Механізм M-1 (Tilt) дає змогу поєднувати зручне сидіння крісла з хромованою хрестовиною, яка виготовлена з міцного металу. Висоту крісла можна налаштувати з допомогою пневматичного патрона 3-го класу, що забезпечує стійкість та комфорт під час роботи за столом.
Наявність гумового покриття на роликах забезпечить додатковий захист підлоги від подряпин під час переміщення крісла.

Характеристики крісла Richman Токен в комплектації Хром:
| Модель: | Токен |
| Комплектація виробу: | Токен Хром |
| Механізм гойдання: | Посилений M-1 (Tilt) |
| Матеріал оббивки: | Тканина Сітка |
| Колір оббивки: | Чорний |
| Підголовник: | М'який, пластиковий, з регулюванням за висотою |
| Підлокітники: | Пластикові, посилені |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Обгумовані |
Габарити крісла Richman Токен в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1150 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1250 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 450 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 550 мм |
| Висота спинки: | 730 мм |
| Ширина підголівника: | 330 мм |
| Висота підголівника: | 180 - 210 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 650 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 750 мм |
| Висота підлокітників: | 280 мм |
| Довжина підлокітників: | 250 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 470 мм |
| Ширина сидіння: | 490 мм |
| Глибина сидіння: | 520 мм |
| Ширина виробу: | 630 мм |
| Глибина виробу: | 570 мм |
| Допустиме навантаження: | 150 кг |
| Вага виробу: | 14 кг |
| Об'єм упаковки: | 0,24 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Анатомические свойства | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 63 см |
| Глубина кресла | 57 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 65 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 75 см |
| Вес кресла | 14 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Основной обивочный материал | Сиденье-ткань |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 49 см |
| Глубина сиденья | 52 см |
| Высота спинки | 91 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Нет |
| Поворот подлокотника под углом (вокруг своей оси) | Нет |
| Угол наклона подголовника | Да |
| Регулировка поясничного валика | Нет |
| Механизм качания | Да |
| Функция автоматической блокировки механизма качания | Нет |
| Синхромеханизм | Нет |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Эргономичный подголовник | Нет |
| Подставка для ног | Нет |
| Материал изготовления | |
| Каркас, ножки | хромированный металл |
| Сиденье | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота с учетом спинки | 89 |
- Цена: 6 768,54 ₴











