
Диван для офиса Офис – двойной с спинкой и подлокотниками на металлокаркасе – оббивка на выбор
- Под заказ
- Код: DV0000359
Отправка с 13 мая 202614 694 ₴
14 106,24 ₴
- +380 (63) 795-97-88
Диван для офиса Офис – двойной с спинкой и подлокотниками на металлокаркасе – оббивка на выбор, ТМ Ричман
Диван для очікування Офіс – це зразок універсальності та елегантності, який додасть вишуканості будь-якому простору. Він виконаний в сучасному дизайні на хромованих металевих ніжках, або металокаркасі, що робить його не лише вишуканим, але й міцним. Цей модульний диван ідеально підійде для офісу, зони відпочинку, переговорної кімнати чи холу очікування.
Варіативність оббивки дивану Офіс створює необмежені можливості для втілення вашого стилю і пристрасті. Від екошкіри до натуральної шкіри чи будь-якої іншої тканини, ви можете вибрати матеріал, який найкраще відповідає вашим потребам і вподобанням. Диван з легкістю вписується в будь-який інтер’єр, створюючи комфортну і стильну атмосферу для ваших гостей або колег.
Комфорт дивану Richman Офіс не поступається його естетиці. Глибокі сидіння та виважена висота спинки гарантують неперевершений комфорт під час використання. Сучасне квадратне декорування додає елегантний стиль, який вразить навіть найвибагливіший смак.

Диван Офіс має наступні комплектації:
- класичний модуль на одне місце (одиниця);
- модуль на два місця (подвійний);
- кутовий модуль зі спинкою.
Одиниця та подвійний модуль можуть бути доповнені спинкою та підлокітниками.
Ви можете замовити дивани Офіс в різних варіаціях модулів та комбінувати їх один до одного. Тому головна перевага дивану — це висока мобільність. Ви можете змінювати композицію саме так, як вам потрібно!

На цій сторінці представлена модель дивана Richman Офіс в комплектації Подвійний зі спинкою та підлокітниками на металокаркасі, кольорі «Флай 2233», яку ви можете замовити в нашому інтернет-магазині, з доставкою по всій Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спинки | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Габаритные размеры дивана | |
| Длина дивана | 155 см |
| Глубина дивана | 65 см |
| Высота посадочной части дивана | 41 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 75 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | металл |
| Обивочный материал | Экокожа, Ткань |
- Цена: 14 106,24 ₴










