
Кресло офисное Бласт сетка серая, ТМ Ричман
- Готово к отправке
- Код: ADD0002355
4 242 ₴
3 945,06 ₴
- +380 (63) 795-97-88
Крісло комп'ютерне Бласт чорне, ТМ Річман
Модель офісного крісла Richman Бласт вирізняється своєю стильністю та сучасністю, з оригінальними дизайнерськими рішеннями. Його ергономіка, здатність “дихати” та практичність забезпечують комфорт протягом усього робочого дня.
Одна з особливостей цього комп’ютерного крісла – це унікальне поєднання матеріалів оббивки: спинка та підголівник покриті міцною нейлоновою сіткою, тоді як сидіння – сіточною тканиною. Сидіння розроблено так, щоб воно було ергономічним. Крісло буде мати гарний вигляд в будь-якому офісі або домашньому кабінеті.
Спинка крісла виготовлена з міцного пластику і має ергономічну форму, а підлокітники спеціальну вигнуту форму для комфортного розміщення рук.
Додатковою перевагою цієї моделі є наявність посиленого механізму гойдання M-1 (Tilt) та стійкої хрестовини, яка виготовлена з товстого хромованого металу. Вона оснащена колесами з гумовим покриттям, які дозволяють безшумно і безпечно переміщати крісло по різних поверхнях, не ризикуючи їх пошкодити.
На цій сторінці представлена модель крісла Richman Бласт в кольорі «Чорний» із механізмом гойдання M-1 (Tilt), яку ви можете замовити в нашому інтернет-магазині, з доставкою по всій Україні.

Характеристики крісла Richman Бласт в комплектації Хром:
| Модель: | Бласт |
| Комплектація виробу: | Бласт Хром |
| Механізм гойдання: | Посилений M-1 (Tilt) |
| Матеріал оббивки: | Сітка |
| Колір оббивки: | Чорний |
| Підголівник: | Пластиковий |
| Підлокітники: | Пластикові, посилені |
| Хрестовина: | Пластикова |
| Колеса: | Обгумовані |
Габаритні розміри крісла Richman Бласт в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1120 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1220 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 460 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 560 мм |
| Висота спинки: | 500 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 620 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 720 мм |
| Висота підголівника: | 170 мм |
| Ширина підголівника: | 170 мм |
| Висота підлокітників: | 240 мм |
| Довжина підлокітників: | 400 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 470 мм |
| Ширина сидіння: | 460 мм |
| Глибина сидіння: | 460 мм |
| Ширина виробу: | 590 мм |
| Глибина виробу: | 610 мм |
| Вага виробу: | 9,1 кг |
| Габарити упаковки: | 560 x 560 x 460 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,14 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 59 см |
| Глубина кресла | 61 см |
| Вес кресла | 9.12 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Основной обивочный материал | Спинка-сетка |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 46 см |
| Глубина сиденья | 46 см |
| Высота спинки | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Сітка Сіра |
- Цена: 3 945,06 ₴









