
Стіул для кафе Майя метал
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: MAIA
3 431 ₴
3 352 ₴
Показать оптовые цены-2%
+380 (98) 831-87-00
- +380 (63) 795-97-88
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець металевий, сидіння з хромованим покриттям з металевих прутів, ніжки дерев'яні, бук, пофарбовані в чорний колір, розмір стільця: ширина сидіння 48 см, глибина сидіння 49см, висота від підлоги до верху спинки 85 см. Кількість у коробці: 4 од.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Производитель | Група СДМ |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Материал изготовления | |
| Спинка | металл |
| Сиденье | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 48 мм |
| Глубина | 49 мм |
| Высота | 85 мм |
- Цена: 3 352 ₴




