
Oфисное кресло компьютерное Остин чорное
- Готово к отправке
- Код: OSTINBL
6 282 ₴
+380 (98) 831-87-00
- +380 (63) 795-97-88
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасне офісне крісло, чорний поліпропіленовий каркас, механізм з можливістю налаштування комфортного кута нахилу спинки, широкий ергономічний підголівник із сітки, регулювання висоти за допомогою газліфта, основа з чорного пластику підвищеної міцності, поліуретанові нейлонові колеса, оббивка спинки з чорної сітки для комфорту та дихаючого ефекту, сидіння виготовлене з чорної тканини, підлокітники з чорного пластику підвищеної міцності, розміри: ширина 60 см, глибина 63 см, висота від 116 см до 125 см.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Група СДМ |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Нейлоновые |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 60 см |
| Глубина кресла | 63 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 116 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 125 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Подлокотник | пластик |
- Цена: 6 282 ₴




