
Стілець Тауер Вуд А прозорий чорні ніжки
- Готово к отправке
- Код: SDM16WABL
2 580 ₴
+380 (98) 831-87-00
- +380 (63) 795-97-88
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець пластиковий, сидіння з полікарбонату, ніжки дерев'яні, дерево натуральний бук, чорний колір, між ніжками металеві прути, пофарбовані чорною епоксидною фарбою, сучасний дизайн, розмір: ширина сидіння 46 см, глибина сидіння 42 см, висота стільця від землі до верха спинки 82 см, висота від підлоги до сидіння 43 см. Кількість у коробці: 4 од.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Прозрачный |
| Производитель | Група СДМ |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Сиденье | пластик |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 430 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 820 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глубина | 420 мм |
- Цена: 2 580 ₴



